659464-2026 - Competition
Belgium – Market and economic research; polling and statistics – Onderzoeksdiensten & Enquêtetool voor Leden- en Marktonderzoek
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Onderzoeksdiensten & Enquêtetool voor Leden- en Marktonderzoek
Description: Om de komende jaren markt- en behoefteonderzoek op een efficiënte, kwalitatieve en methodologisch verantwoorde wijze te organiseren, wordt beroep gedaan op externe expertise via dit raamcontract. Deze opdracht omvat enerzijds het verstrekken van advies en het uitvoeren van analyses in het kader van zowel gepland als ad-hoc markt- en behoefteonderzoek (Perceel 1), evenals het ontwikkelen en onderhouden van databanken en visualisaties ter ondersteuning van datagedreven besluitvorming in de vorm van een Enquêtetool (Perceel 2). Het betreft een raamovereenkomst met één opdrachtnemer.
Internal identifier: CM-MC 2026_017
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79300000 Market and economic research; polling and statistics
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 79310000 Market research services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CM-MC 2026_017 - 1
Description: Perceel 1: Onderzoeksdiensten voor Leden- en Marktonderzoek Dit perceel omvat de ondersteuning bij de voorbereiding, uitwerking en analyse van markt- en behoefteonderzoek. De opdrachtnemer levert expertise bij de opmaak van onderzoeksdesigns, steekproefkaders en vragenlijsten, evenals bij de uitvoering en interpretatie van analyses. De ondersteuning wordt gevraagd voor een brede waaier aan onderzoekstypes, waaronder, maar niet beperkt tot: campagnemetingen, communicatieonderzoek, imago-onderzoek, publieksonderzoek, klantentevredenheidsonderzoek, participatieonderzoek, bekendheidsonderzoek, employer branding en economische impactstudies. Deze onderzoeken richten zich op diverse doelgroepen, zoals jonge gezinnen, jongeren, mensen met extra zorgnoden,… .
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: CM-MC 2026_017 - 2
Description: Perceel 2: Enquêtetool voor Leden- en Marktonderzoek Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat hij minstens de volgende diensten en functionaliteiten ter beschikking stelt: • een online enquêtetool die toegankelijk is via desktop en/of smartphone; • de mogelijkheid voor de begunstigde om zelfstandig vragenlijsten op te maken, te programmeren en te verzenden; • de mogelijkheid om data te exporteren in gangbare formaten, waaronder Excel, CSV en/of SPSS;
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 79300000 Market and economic research; polling and statistics