659499-2026 - Competition
Greece – Fuels – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π.ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π.ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2027
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π.ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2027
Internal identifier: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 02/2026 Α.Α ΕΗΔΗΣ:507156
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΘΕΤΟΥΣΑΣ ΑΡΧΗΣ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αμόλυβδη Βενζίνη για της ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Description: Αμόλυβδη Βενζίνη για της ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Internal identifier: Προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης για της ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Quantity: 5 600 litres
Lot: LOT-0002
Title: Πετρέλαιο Κίνησης για της ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Description: Πετρέλαιο Κίνησης για τις ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Internal identifier: Προμήθεια πετρελαίου κίνησης για τις ανάγκες του ΚΚΠΠΗ για το έτος 2027
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Quantity: 266 000 litres