659512-2026 - Competition
Belgium – Advertising and marketing services – Raamovereenkomst voor de online promotie van de leerplatformen MijnrijbewijsB, MijnrijbewijsA en MijnrijbewijsAM en andere projecten van de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de online promotie van de leerplatformen MijnrijbewijsB, MijnrijbewijsA en MijnrijbewijsAM en andere projecten van de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde)
Description: Zie bestek.
Internal identifier: 2026-VSV-LF-02-MRB
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-VSV-LF-02-MRB - 1
Description: Raamovereenkomst voor de online promotie van de leerplatformen MijnrijbewijsB, MijnrijbewijsA en MijnrijbewijsAM en andere projecten van de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde)
Internal identifier: 1