659571-2026 - Competition
Bulgaria – System and support services – „Осигуряване на софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ на лицензиран софтуер на SAP на основната банкова информационна система (ОБИС) в БНБ“.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Осигуряване на софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ на лицензиран софтуер на SAP на основната банкова информационна система (ОБИС) в БНБ“.
Description: Настоящата обществена поръчка, включва осигуряване на софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ на лицензиран софтуер на SAP на основната банкова информационна система (ОБИС) в Българската народна банка (БНБ). Изискванията на възложителя за изпълнение на обществената поръчка са посочени в Техническа спецификация - Приложение № 1, представляваща неразделна част от документацията на поръчката. Техническата спецификация представя изискванията за софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ на лицензиран софтуер на SAP, който е основна част на Основната банкова информационна система (ОБИС) на БНБ. Софтуерната поддръжка се отнася за лицензите и базата данни, посочени в Техническата спецификация - Приложение № 1.
Internal identifier: 607132
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001