2. Procedure
Procedure
Title: Opremanje Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić u Orahovici
Description: Opremanje Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić u Orahovici
Internal identifier: 10/26 VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1. Opremanje kuhinje
Description: Opremanje kuhinje sukladno troškovniku.
Internal identifier: 10/26 VV-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2. Opremanje škole, dvorane, vanjskih terena i okoliša
Description: Opremanje škole, dvorane, vanjskih terena i okoliša sukladno troškovniku.
Internal identifier: 10/26 VV-2
Additional classification (cpv): 39162000 Educational equipment, 39162100 Teaching equipment