2. Procedure
Procedure
Title: PROCEDIMIENTO ABIERTO
Description: SUBMINISTRAMENT E INSTAL.LACIO DE PUNTS VERDS PER A LA GESTIO DE RESIDUS PER A PRESEC S.A
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44613800 Containers for waste material
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT E INSTAL.LACIÓ DE PUNTS VERDS PER A LA GESTIÓ DE RESIDUS PER A PRESEC S.A
Description: PUNTS VERDS PER A LA GESTIÓ DE RESIDUS