2. Procedure
Procedure
Title: 12/2025 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ - ΕΓΧΥΣΗΣ
Description: ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ - ΕΓΧΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΠ "ΤΖΑΝΕΙΟ"
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ - ΕΓΧΥΣΗΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗΣ - ΕΓΧΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΝΠ "ΤΖΑΝΕΙΟ" ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ-ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ
Internal identifier: 1