2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Kanclerza i Biura Wydziału Nauk o Zdrowiu
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Kanclerza i Biura Wydziału Nauk o Zdrowiu, w podziale na części: - Część nr 1 – Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Kanclerza, - Część nr 2 – Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Wydziału Nauk o Zdrowiu. Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1.1. do SWZ, w odniesieniu do części nr 2 załącznik nr 1.2. do SWZ. II. Pozostałe informacje: 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z zakresem określonym w Rozdziale I pkt. 3 SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 3. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art.95 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 5. Zamawiający wymaga wniesienie wadium: Oferta, musi być zabezpieczona wadium w wysokości: w części nr 1: siedemset 00/100 [ 700,00 ] złotych, w części nr 2: dwa tysiące 00/100 [ 2 000,00 ] złotych. Termin wniesienia i formy wadium szczegółowo opisano w pkt. 14 Rozdziału I SWZ Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany powyżej jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy (odpowiednio do części). Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniano SWZ oraz na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia oraz za pośrednictwem której odbywa się komunikacja pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1375486, zwana platformą zakupową. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 25.01.2027 r.
Internal identifier: D/79/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.). Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniano SWZ oraz na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1375486, zwana dalej platformą zakupową.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39141000 Kitchen furniture and equipment, 45421153 Installation of built-in furniture, 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 1 – Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Kanclerza
Description: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest - Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Kanclerza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do SWZ. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego ustawienia, regulacji, uruchomienia oraz zainstalowania (jeżeli dotyczy), oraz do wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu niżej wymienione dokumenty zgodnie z warunkami zawartymi w projekcie umowy: - aktualne atesty, wymagane dopuszczenia do obrotu, certyfikaty/deklaracje zgodności/ bezpieczeństwa, normy lub inne odpowiednie dokumenty, - instrukcję obsługi w języku polskim lub angielskim z tłumaczeniem na język polski (dla każdego sprzętu/zestawu) jeżeli dotyczy – Zamawiający dopuszcza możliwość wskazania źródła dostępności instrukcji obsługi w wersji elektronicznej, - karty gwarancyjne w języku polskim (w wersji papierowej), w tym gwarancje wystawione przez producenta (oświadczenie gwaranta), a której treść będzie obejmowała co najmniej następujące informacje: nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela, czas trwania ochrony gwarancyjnej, uprawnienia przysługujące Zamawiającemu w razie stwierdzenia wady fizycznej, jednak z pierwszeństwem postanowień umowy. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny” i w takim przypadku Zamawiający wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załączy do oferty wykaz zaproponowanych rozwiązań równoważnych wraz z ich opisem lub wskazaniem właściwych norm. Wykonawca winien skonkretyzować w opisie przedmiotu zamówienia / opisie oferowanego towaru (w załączniku nr 1.1do SWZ) oferowane wyposażenie meblowe, podając nazwę producenta wraz z podaniem modelu/typu lub innych, przypisanych wyłącznie temu produktowi cech (np. nr katalogowy), jednoznacznie identyfikujących zaoferowane meble/wyposażenie meblowe. W przypadku Mebli, które nie posiadają oznaczeń, o których mowa powyżej, produkowanych na zamówienie, Wykonawca winien w formularzu oferty wskazać w kolumnie Przedmiot zamówienia – „wyrób na zamówienie”, „wyrób własny” lub inny równoznaczny zwrot, wskazując w załączniku nr 1.1 parametry tego produktu. Brak określenia przez Wykonawcę oferowanego asortymentu w sposób opisany powyżej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. Wykonawca zobowiązuje się do odbioru i utylizacji opakowań.
Internal identifier: Część nr 1
Additional classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 45421153 Installation of built-in furniture, 39130000 Office furniture
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 2 – Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Wydziału Nauk o Zdrowiu
Description: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest - Zakup i dostawa wyposażenia meblowego wraz z montażem dla Biura Wydziału Nauk o Zdrowiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.2 do SWZ. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego ustawienia, regulacji, uruchomienia oraz zainstalowania (jeżeli dotyczy), oraz do wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu niżej wymienione dokumenty zgodnie z warunkami zawartymi w projekcie umowy: - aktualne atesty, wymagane dopuszczenia do obrotu, certyfikaty/deklaracje zgodności/ bezpieczeństwa, normy lub inne odpowiednie dokumenty, - instrukcję obsługi w języku polskim lub angielskim z tłumaczeniem na język polski (dla każdego sprzętu/zestawu) jeżeli dotyczy – Zamawiający dopuszcza możliwość wskazania źródła dostępności instrukcji obsługi w wersji elektronicznej, - karty gwarancyjne w języku polskim (w wersji papierowej), w tym gwarancje wystawione przez producenta (oświadczenie gwaranta), a której treść będzie obejmowała co najmniej następujące informacje: nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela, czas trwania ochrony gwarancyjnej, uprawnienia przysługujące Zamawiającemu w razie stwierdzenia wady fizycznej, jednak z pierwszeństwem postanowień umowy. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny” i w takim przypadku Zamawiający wskazuje w opisie przedmiotu zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załączy do oferty wykaz zaproponowanych rozwiązań równoważnych wraz z ich opisem lub wskazaniem właściwych norm. Wykonawca winien skonkretyzować w opisie przedmiotu zamówienia / opisie oferowanego towaru (w załączniku 1.2 do SWZ) oferowane wyposażenie meblowe, podając nazwę producenta wraz z podaniem modelu/typu lub innych, przypisanych wyłącznie temu produktowi cech (np. nr katalogowy), jednoznacznie identyfikujących zaoferowane meble/wyposażenie meblowe. W przypadku Mebli, które nie posiadają oznaczeń, o których mowa powyżej, produkowanych na zamówienie, Wykonawca winien w formularzu oferty wskazać w kolumnie Przedmiot zamówienia – „wyrób na zamówienie”, „wyrób własny” lub inny równoznaczny zwrot, wskazując w załączniku nr 1.2 parametry tego produktu. Brak określenia przez Wykonawcę oferowanego asortymentu w sposób opisany powyżej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. Wykonawca zobowiązuje się do odbioru i utylizacji opakowań.
Internal identifier: Część nr 2