2. Procedure
Procedure
Title: »Nakup licenc Microsoft«
Description: Naročnik Elektro Ljubljana d.d. vabi ponudnika k predložitvi pisne ponudbe za »Nakup licenc Microsoft«, skladno z zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: JN2026/047
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48422000 Software package suites
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet javnega naročila je »Nakup licenc Microsoft«, po specifikacijah iz 4. poglavja - Tehnični razpisni pogoji te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 576277