659679-2026 - Competition
Slovakia – Food, beverages, tobacco and related products – Potraviny
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Potraviny
Description: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na nákup potravín, ktorý je na trhu bežne dostupný. Rozsah verejného obstarávania hlavný kód CPV: 15000000-8-Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty, 15310000-4 Zemiaky a zemiakové výrobky, 15300000-1 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky, 03142500-3 Vajcia, 33692300-0-Enterálna výživa, 33692200-9-Produkty parenterálnej výživy, 15884000-8 Dojčenská výživa, 15810000-9 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky, 15612500-6 Pekárske výrobky, 15100000-9 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky, 15500000-3 Mliečne výrobky, 15332100-5 Spracované ovocie, 15331000-7 Spracovaná zelenina, 15896000-5 Hlboko zmrazené výrobky, 15331170-9 Mrazená zelenina, 15600000-4 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky, 15800000-6 Rôzne potravinárske výrobky, 15890000-3 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar. Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia a požadovaná definícia jednotlivých položiek predmetu zákazky, miesto dodania, lehota dodania, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE.
Internal identifier: 11/DNS/OVO/03/23/Ba
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15310000 Potatoes and potato products, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 03142500 Eggs, 33692300 Enteral feeds, 33692200 Parenteral nutrition products, 15884000 Baby food, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15612500 Bakery products, 15100000 Animal products, meat and meat products, 15500000 Dairy products, 15332100 Processed fruit, 15331000 Processed vegetables, 15896000 Deep-frozen products, 15331170 Frozen vegetables, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15800000 Miscellaneous food products, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
5. Lot
Lot: LOT-0001