2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa infrastruktury serwerowo-sieciowej.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowo-sieciowej. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy wyodrębnione części tj.: Część nr 1: Dostawa serwera, Część nr 2: Dostawa systemu kopii bezpieczeństwa i archiwizacji wraz z wdrożeniem, Część nr 3: Dostawa przełączników sieciowych przeznaczonych do rozbudowy i modernizacji posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury sieciowo-serwerowej.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30236200 Data-processing equipment
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa serwera
Description: Dostawa serwera
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa systemu kopii bezpieczeństwa i archiwizacji wraz z wdrożeniem
Description: Dostawa systemu kopii bezpieczeństwa i archiwizacji wraz z wdrożeniem
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa przełączników sieciowych przeznaczonych do rozbudowy i modernizacji posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury sieciowo-serwerowej
Description: Dostawa przełączników sieciowych przeznaczonych do rozbudowy i modernizacji posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury sieciowo-serwerowej
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment