659692-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Program lekowy - Asfotasum alfa
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Program lekowy - Asfotasum alfa
Description: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leku Asfotasum alfa z programu lekowego. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: DZP-271-2-111/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy pzp prowadzi się postępowanie w PROCEDURZE PRZYSPIESZONEJ gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Powyższe wynika z pilnej potrzeby włączenia leku do terapii u pacjentów leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Możliwość jak najszybszego zakończenia procedury, wyboru Wykonawcy oraz dostarczenia leków pacjentom ma wpływ na stan ich zdrowia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Prawo opcji szczegółowo opisane w SWZ