659700-2026 - Competition
Poland – Business and management consultancy and related services – Świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ADR.250.277.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
Additional classification (cpv): 71620000 Analysis services, 79111000 Legal advisory services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich w zakresie oceny formalnej, finansowej i merytorycznej wniosków o płatność w ramach Inwestycji D.1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Options:
Description of the options: Prawo opcji obejmuje możliwość zwiększenia liczby wniosków objętych kompleksową usługą weryfikacji o maksymalnie 300 dodatkowych wniosków oraz możliwość zlecenia oceny pogłębionej maksymalnie do 100 wniosków o płatność, na zasadach określonych w OPZ oraz PPU.