See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów medycznych wykorzystywanych w chirurgii ginekologicznej oraz histeroskopy jednorazowe z narzędziami i sterownik video do obsługi histeroskopu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych wykorzystywanych w chirurgii ginekologicznej oraz histeroskopy jednorazowe z narzędziami i sterownik video do obsługi histeroskopu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany sukcesywnie od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w obrębie podanego w formularzach cenowych asortymentu. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. . Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 7. Oferowany w postępowaniu przetargowym asortyment (wymieniony w Formularzach Cenowych) musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia oraz musi spełniać warunki dopuszczenia do obrotu w placówkach służby zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 8. Nie spełnienie któregokolwiek z wymaganych parametrów daje podstawę Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów równoważnych w stosunku do pozycji opisanych w Formularzach Cenowych z użyciem nazw handlowych lub oznaczeń wskazujących na konkretny produkt (m.in. w Zadaniu 1, 3 i 4), pod warunkiem zachowania parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 99 ust. 5–6 ustawy Pzp. Ciężar wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy składającym ofertę.
Internal identifier: D-45/N/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia z powodu zachowania ciągłości świadczeń medycznych
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Szczegółowy opis zadania zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Internal identifier: zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Internal identifier: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Internal identifier: Zadanie 7