659729-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца за нуждите на ТП „ДГС Нова Загора”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца за нуждите на ТП „ДГС Нова Загора”
Description: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца за нуждите на ТП „ДГС Нова Загора” . Прогнозна стойност в размер до 2556,00 евро/две хиляди петстотин петдесет и шест евро/ без ДДС за срок от 12 месеца, считано от датата на сключване на договора, съгласно Техническата спецификация.
Internal identifier: 609527
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Възложителят предвижда опция от вида за възлагане на „допълнителни дейности и количества”, съгласно чл. 5, ал. 1 от ППЗОП, като възлага допълнителни доставки в размер до 511,20 евро (петстотин и единадесет евро и двадесет цента), без ДДС, представляващ до 20% (двадесет процента) от прогнозната стойност на поръчката (до 2556,00 евро, без ДДС)