659749-2026 - Competition
Greece – Fuels – Προμήθεια καυσίμων κίνησης - θέρμανσης και λιπαντικών
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια καυσίμων κίνησης - θέρμανσης και λιπαντικών
Description: Προμήθεια καυσίμων κίνησης - θέρμανσης και λιπαντικών
Internal identifier: Αριθ. Πρωτ. Διακήρυξης: 958 / 23-09-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Καύσιμα κίνησης και θέρμανσης του Σ.Δ.Α.Ν. Ξάνθης
Description: Τμήμα Α-1: Καύσιμα κίνησης του Σ.Δ.Α.Ν. Ξάνθης και Τμήμα Α-2: Καύσιμα θέρμανσης για το κτίριο του Σ.Δ.Α.Ν. Ξάνθης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ Α
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Additional classification (cpv): 09135100 Heating oil, 09134200 Diesel fuel