659770-2026 - Result
Netherlands – Recruitment services – Brokerdienstverlening
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Brokerdienstverlening
Description: Aanbestedende dienst heeft nu en in de toekomst diverse inhuuraanvragen en streeft ernaar om via deze aanbesteding en de Raamovereenkomst die hieruit voortvloeit, een efficiënt, kwalitatief hoogwaardig en compliant inhuurproces in de vorm van detachering en detavast te realiseren via Opdrachtnemer (zie ook paragraaf 1.2.3 Beschrijving en reikwijdte van de Opdracht), met als resultaat: • Een continue inzet van kandidaten met zo min mogelijk wisselingen tussentijds. • Tijdige en optimale invulling van Inhuuropdrachten: • Snelle selectie van passende Kandidaten uit een brede pool van gegadigden in dienst bij Toeleveranciers, gegarandeerd door de onafhankelijke positie van Opdrachtnemer. • Toegang tot de gehele regionale en nationale arbeidsmarkt, waardoor de beste Kandidaat voor elke functie gevonden kan worden Zie aanbestedingsleidraad.
Internal identifier: 1019251
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsleidraad