659835-2026 - Competition
Czechia – Kitchen furniture and equipment – Rámcová dohoda – dodávka a montáž kuchyňských linek
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Rámcová dohoda – dodávka a montáž kuchyňských linek
Description: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na výrobu, dodávku a montáž kuchyňských linek bez dodávky a montáže spotřebičů, (na základě grafického návrhu, který navrhne Zhotovitel a schválí Objednatel), v bytových objektech ve správě zadavatele (dále také jen jako „Rámcová dohoda“), nacházejících se na území městské části Brno-střed, a to s pěti (5) vybranými dodavateli, kteří budou po dobu tří (3) let (36 měsíců) zajišťovat plnění dílčích zakázek.
Internal identifier: P26V00000099
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment
Additional classification (cpv): 39141400 Fitted kitchens, 39141300 Cabinets
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si ve smyslu § 100 zákona vyhrazuje následující změny závazků ze smlouvy na plnění veřejné zakázky: Provést změny v seznamu objektů v jeho správě podle skutečného stavu dispozice s nemovitým majetkem. V případě, že budou Zadavateli (objednateli dle rámcové dohody) Statutárním městem Brno svěřeny do správy nové nebo ze správy vyňaty stávající bytové domy, upraví se podle toho seznam objektů v příloze č. 3 ZD. V případě odstoupení zadavatele (objednatele) od Rámcové dohody vůči některému s vybraných dodavatelů (zhotovitelů) dle ustanovení čl. 6 obchodních podmínek (příloha č.1 Rámcové dohody) je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení (dále rovněž jen „další účastník v pořadí“). Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v tomto zadávacím řízení. Zadavatel však před uzavřením smlouvy s dalším účastníkem v pořadí provede aktuální posouzení splnění podmínek účasti, i pokud tak učinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 zákona, a posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 zákona. Další účastník v pořadí tak bude muset prokázat svoji kvalifikaci a způsobilost jím nabízeného plnění v souladu s příslušnými ustanoveními této zadávací dokumentace a zákona, a to z hlediska obsahu i formy, viz § 122 odst. 3 zákona, při zachování nabídkové ceny z účastníkem podané nabídky do tohoto zadávacího řízení (dále jen „důvody, pro které by bylo možno uzavřít smlouvu s dalším účastníkem v pořadí“). Pokud (1) nejsou naplněny důvody, pro které by bylo možno uzavřít smlouvu s dalším účastníkem v pořadí v zadávacím řízení, nebo další účastník smlouvu (2) odmítne uzavřít, (3) neposkytne součinnost k jejímu uzavření, (4) nesplní podmínky účasti, (5) jsou naplněny důvody pro vyloučení nebo (6) již neexistuje, může zadavatel oslovit dodavatele, který se umístil na dalším místě v pořadí, a pokud ani ten se neosvědčí jako vyhovující, pak dalšího účastníka v pořadí atd. Postup podle tohoto odstavcem je právem zadavatele, nikoliv jeho povinností, a nelze se jej právně domáhat.