659959-2026 - Competition
Belgium – Road transport services – Flex vervoer 100% beschikbaarheid voor vervoerregio Oostende
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Flex vervoer 100% beschikbaarheid voor vervoerregio Oostende
Description: Naar aanleiding van het decreet Basisbereikbaarheid zal er op plaatsen waar er minder vraag is naar openbaar vervoer ingezet worden op combimobiliteit. Deze opdracht omvat één vervoerrregio: het VOM flexvervoer 100% beschikbaarheid van vervoerregio Oostende. Dit betreft het vervoersaanbod dat open gebruikers vervoert van halte naar halte zonder vaste trajecten en zonder vaste vertrek- en aankomsttijden. Reizigers boeken hun rit via de De Lijn Flex-centrale of de mobiele app of webapp. De opdrachtgever V.V.M. De Lijn legt wel een amplitude van beschikbaarheid op aan de vervoerder waar binnen deze de geboekte ritten via de De Lijn Flex-centrale dient uit te voeren met het opgegeven type voertuig.
Internal identifier: 202600654
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 202600654 - Vervoerregio Oostende
Description: zie opdrachtopdocumenten
Internal identifier: 1