660026-2026 - Competition
Greece – Engines and engine parts for warships – 12/26 - Προμήθεια Υλικών Επισκευής Περισκοπίων Υ/Β τ.214,
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 12/26 - Προμήθεια Υλικών Επισκευής Περισκοπίων Υ/Β τ.214,
Description: 12/26 - Προμήθεια Υλικών Επισκευής Περισκοπίων Υ/Β τ.214, Εκτιμώμενης Αξίας Εξακοσίων Ενενήντα Εννέα Χιλιάδων Οκτακοσίων Πενήντα Δύο Ευρώ (699.852,00 €) (Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Τρίτων, άνευ Φ.Π.Α.)
Internal identifier: 12/26 (536039)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35521100 Engines and engine parts for warships
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια Υλικών Επισκευής Περισκοπίων Υ/Β τ.214
Description: Προμήθεια Υλικών Επισκευής Περισκοπίων Υ/Β τ.214, Εκτιμώμενης Αξίας Εξακοσίων Ενενήντα Εννέα Χιλιάδων Οκτακοσίων Πενήντα Δύο Ευρώ (699.852,00 €) (Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Τρίτων, άνευ Φ.Π.Α.)
Internal identifier: 12/26