660066-2026 - Competition
Bulgaria – Guard services – ”Осъществяване на непосредствена въоръжена физическа охрана на верижен булдозер, извършващ дейности по трасетата на електропроводи 110, 220 и 400кV на територията на Управление МЕР Горна Оряховица“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ”Осъществяване на непосредствена въоръжена физическа охрана на верижен булдозер, извършващ дейности по трасетата на електропроводи 110, 220 и 400кV на територията на Управление МЕР Горна Оряховица“
Description: Осъществяване на непосредствена въоръжена физическа охрана на верижен булдозер, който ще извършва почистване на трасетата на електропровод 110kV“Дервеня- Полигон“, електропровод 220kV“Янтра”, електропровод 220kV“Хемус-Стара планина“ електропровод 110kV“Чучура“ и електропровод 220kV“Стрелец” през 2027 година, което включва: - Защита и опазване на булдозера от кражби/нерегламентирани посегателства, диверсионни и терористични действия извън работно време. - Осигуряване на информационна и техническа подкрепа за вземане на бързи и ефективни мерки от страна на компетентните държавни органи за откриване и възстановяване на липсващ елемент/и и др. и свеждане до минимум на последиците, следствие на саботаж или терористична дейност.
Internal identifier: 606277
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001