660083-2026 - Competition
Netherlands – Cleaning products – Schoonmaakartikelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakartikelen
Description: Met deze aanbesteding kiezen we één (1) Opdrachtnemers waarmee we een overeenkomst afsluiten voor het leveren van schoonmaakartikelen. De levering zal op meerdere locatie bezorgd dienen te worden. De aan te besteden opdracht omvat de afname van verschillende schoonmaakartikelen ter ondersteuning van de schoonmaakwerkzaamheden die door het leerwerkbedrijf Schoonmaak wordt uitgevoerd. Deze schoonmaakartikelen bestaan uit: - Schoonmaakmiddelen (verbruiksartikelen zoals toiletpapier, vuilniszakken, schoonmaakmiddelen); - Schoonmaakmaterialen (gebruiksartikelen zoals een wisser, stoffer en blik en vliesdoeken); - Wasmiddelen; 300.000 euro
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: niet van toepassing.
Titel: Schoonmaakartikelen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: niet van toepassing.