660087-2026 - Competition
Hungary – Steam, hot water and associated products – Geotermikus hőenergia beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Geotermikus hőenergia beszerzése
Description: Geotermikus hőenergia ellátás biztosítása 12 hónapra, 38 000 GJ + 30% mennyiségben, a rendszer üzemeltetésével együtt Fogyasztó a meglévő melegvizes hőközpontjaiba telepített berendezéseivel a Közbeszerzési dokumentumokban megnevezett épületek hőellátását biztosítja.
Internal identifier: EKR001258112026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09320000 Steam, hot water and associated products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Geotermikus hőenergia beszerzés
Description: Geotermikus hőenergia ellátás biztosítása 12 hónapra, 38 000 GJ + 30% mennyiségben, a rendszer üzemeltetésével együtt a Fogyasztó meglévő melegvizes hőközpontjaiba telepített berendezéseivel a Fogyasztó alább felsorolt épületeinek hőellátását biztosítja. Központi Gyógyszertár Szeged, Szikra u. 8. Pathologiai Intézet 6720 Szeged, Állomás u. 2. Id. Jancsó Miklós Kollégium 6725 Szeged, Semmelweis utca 7. Teleki Blanka Kollégium 6725 Szeged, Semmelweis u. 5. 410 ágyas Klinika I. hőközpont 6725 Szeged, Semmelweis u. 6. 410 ágyas Klinika II. hőközpont 6725 Szeged, Semmelweis u. 6. SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola 6725 Szeged, Boldogasszony sugárút 8. JGYPK Dékáni Hivatal 6700 Szeged, Boldogasszony sugárút 6. Irinyi épület (az Eötvös Kollégiummal) 6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 103. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika 6725 Szeged, Semmelweis u. 1. Semmelweis Ignác Kollégium. 6725 Szeged, Semmelweis u. 4. Klinikai Központ Gazdasági Hivatal 6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 107. Dél-Alföldi Neurobiológiai Tudásközpont (DNT) 6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 113. Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermek Egészségügyi Központ "A" részleg 6720 Szeged, Korányi fasor 14-15. TTIK Kémiai épület 6720 Szeged, Dóm tér 7-8. szekunder kör Fizika Intézet Oktatási Épület 6720 Szeged, Dóm tér 9. szekunder kör Béke épület 6720 Szeged, Rerrich Béla tér 1. szekunder kör Bolyai épület 6720 Szeged, Aradi vértanúk tere.1. Egészségtudományi Képzés iTömb (volt Sebklinika) 6720 Szeged, Szőkefalvi-Nagy Béla u. 6. SZTE Szemészeti Klinika 6720 Szeged, Korányi fasor 10-12. Pszichiátriai Klinika épület 6720 Szeged, Korányi fasor 8-10. Onkoterápiás Klinika (volt Körintenzív épület) 6720 Szeged, Korányi fasor 7. Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika 6720 Szeged, Korányi fasor 6. Dialízis Központ 6720 Szeged,Szőkefalvi-Nagy Béla utca 4/b. Szent-Györgyi Albert Oktatási Épület (Nagy Oktatái épület) 6720 Szeged, Dóm tér 13. Apáthy István Kollégium 6720 Szeged, Apáthy u. 4. Gyermekgyógyászati Klinka "B" részleg 6726 Szeged, Temesvári Krt. 35. TTIK Biológiai épület 6726 Szeged, Közép fasor 52. Móra Ferenc Kollégium 6727 Szeged, Közép fasor 33. Herman Ottó Kollégium "A" épület 6726 Szeged, Temesvári Krt. 50-52. Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 6726 Szeged, Temesvári Krt. 31. Infektológia 6725 Szeged, Állomás u.1-3. Gyógyszerésztudományi Kar 6720 Szeged, Eötvös u. 6. Károlyi Kollégium 6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 74. Nyertes ajánlattevő (szolgáltató) az üzemeltetés keretében az alábbi feladatokat látja el: A geotermikus hőenergia szolgáltatás biztosítása érdekében meghatározott ingatlanokon és helyeken a szolgáltatás folyamatos ellátása érdekében termelő hévízfeltáró termál kutakat és vízvisszasajtoló kutakat üzemeltet saját költségén az ellátást biztosító termálkörös rendszer tekintetében távvezeték hálózatot üzemeltet saját költségén. Ajánlatkérő (Fogyasztó) meghatározott épületeinek hőközpontjaiban üzemelteti a termálvíz, illetve termálhő fogadását szolgáló víz- és hőgépészeti egységeket, a szükséges hőcserélőket, elosztó, szabályozó és hőmennyiségmérő berendezéseket saját költségén, továbbá biztosítja a központi, épületenkénti szabályozhatóságot is. diszpécser központot üzemeltet saját költségén.
Internal identifier: EKR001258112026/1
Options:
Description of the options: A Szerződés szerint átadás-átvételre kerülő hőenergia mennyisége az eljárást megindító felhívásban felsorolt épület(ek) fogyasztási helyein összesítve: 38 000 GJ Az átadás-átvételre kerülő hőenergia mennyiség tekintetében Fogyasztó összesen + 30% mértékű eltérési lehetőséget (maximum 11 400 GJ) - opciós lehívás - köt ki, a fogyasztói hőigény függvényében, szerződés teljes időtartamára a fentieket tekintve minimum mennyiségnek.