2. Procedure
Procedure
Title: ICT Hardware
Description: De scope van de raamovereenkomst bestaat uit twee kernonderdelen te weten: levering en dienstverlening. Onder levering wordt verstaan het leveren van merkonafhankelijke werkplekgerelateerde ICT hardware voor de medewerkers van Opdrachtgever. Onder dienstverlening wordt verstaan: webshop, uitbrengen offertes en advies over de producten uit het assortiment. De verwachte omvang van de te sluiten raamovereenkomsten is EUR 4.250.000 (indien alle optiejaren worden gebruikt).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32250000 Mobile telephones
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging van 2 maal 1 jaar.