660173-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wraz z przeszkoleniem personelu w zakresie jego prawidłowej i efektywnej obsługi na potrzeby poszczególnych Oddziałów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej w tym: Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Anestezjologii, Ginekologii i Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej.
Description: W zakres zamówienia wchodzą: 1. System obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego; 2. Zestaw tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach; 3. Stół do operacji ręki; 4. Duodenoskop do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej; 5. Aparat USG wyposażony w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych; 6. Ultrasonograf wraz z kompletem sond; 7. Kardiomonitory 2 szt. wraz z oprogramowaniem do centralnego nadzoru; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (parametry graniczne i parametry oceniane) stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: DZP.271.56.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33124110 Diagnostic systems, 33192230 Operating tables, 33168100 Endoscopes, 33112200 Ultrasonic unit, 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa i uruchomienie systemu obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego
Description: Dostawa i uruchomienie systemu obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego
Internal identifier: Zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 2 - dostawa 2 zestawów tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach.
Description: Dostawa 2 zestawów tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 3 – dostawa i uruchomienie stołu do operacji ręki
Description: Dostawa i uruchomienie stołu do operacji ręki
Internal identifier: Zadanie nr 3
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192230 Operating tables
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 4 – dostawa i uruchomienie duodenoskopu do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej
Description: Dostawa i uruchomienie duodenoskopu do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej
Internal identifier: Zadanie nr 4
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33168100 Endoscopes
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 5 – dostawa i uruchomienie aparatu USG wyposażonego w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych
Description: Dostawa i uruchomienie aparatu USG wyposażonego w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych.
Internal identifier: Zadanie nr 5
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 6 – dostawa i uruchomienie ultrasonografu wraz z kompletem sond
Description: Dostawa i uruchomienie ultrasonografu wraz z kompletem sond
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 7 – dostawa i uruchomienie 2 szt. kardiomonitorów
Description: Dostawa i uruchomienie 2 szt. kardiomonitorów
Internal identifier: Zadanie nr 7
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33123210 Cardiac-monitoring devices