660206-2026 - Competition
Greece – X-ray devices – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το Γ.Ν.Α. «Η ΕΛΠΙΣ»»
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το Γ.Ν.Α. «Η ΕΛΠΙΣ»»
Description: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το Γ.Ν.Α. «Η ΕΛΠΙΣ»» στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την κάλυψη αναγκών του Γ.Ν.Α. «Η ΕΛΠΙΣ»» με κωδικό ΟΠΣ 6053311 στο Πρόγραμμα «Αττική» 2021-2027, συνολικού προϋπολογισμού 424.000,00 € συμπ. ΦΠΑ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Additional classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ψηφιακό ακτινολογικό μηχάνημα με ανάρτηση οροφής και ψηφιακούς ανιχνευτές
Description: Ψηφιακό ακτινολογικό μηχάνημα με ανάρτηση οροφής και ψηφιακούς ανιχνευτές (1 τεμ.) (περιλαμβάνονται εργασίες κατασκευής και εγκατάστασης μεταλλικού χωροδικτυώματος στήριξης της ανάρτησης οροφής)
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Αναισθησιολογικό συγκρότημα
Description: Αναισθησιολογικό συγκρότημα (3 τεμ.)
Internal identifier: Τμήμα 2
Main classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices
Quantity: 3 pieces