660225-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawy sukcesywne wyrobów medycznych hemostatycznych oraz wyrobów medycznych do witreoktomii na okres 36 miesięcy z prawem opcji na 6 miesięcy ( łącznie 42 miesiące)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy sukcesywne wyrobów medycznych hemostatycznych oraz wyrobów medycznych do witreoktomii na okres 36 miesięcy z prawem opcji na 6 miesięcy ( łącznie 42 miesiące)
Description: zgodnie z formularzem cenowym i zapisami swz.
Internal identifier: 98/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Hemostatyk powierzchniowy
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu wskazanego w Załączniku nr 1 do umowy o ilość wskazaną w Załączniku nr 1 do Umowy dla prawa opcji lub wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy.. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku zaistnienia jednej z poniższych okoliczności: a) zwiększenie wykorzystania ilościowego asortymentu objętego Załącznikiem nr 1 do umowy przed upływem terminu zakończenia umowy, b) przedłużenie kończącego się terminu obowiązywania umowy przy jednoczesnym niewykorzystaniu asortymentu, c) zwiększenie i przedłużenie przy jednoczesnym wykorzystaniu ilościowym asortymentu wraz z kończącym się terminem obowiązywania umowy. 3. Prawo opcji oznacza, że asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) dostawy na podstawie skorzystania z prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, również w zakresie terminów określonych w §2 ust. 2 projektu umowy oraz konsekwencji ich niedotrzymania, b) ceny jednostkowe netto/brutto określa Formularz cenowy/Załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy objęty opcją po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 5. Warunkiem wykonania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uprawniony jest do złożenia zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości prawa opcji wskazanej w § 1 ust. 4 lit. b projektu umowy , z uwzględnieniem maksymalnej wartości umowy wskazanej w § 1 ust. 4 lit. c projektu umowy. 6. Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem realizacji zakresu objętego prawem opcji. 7. Realizowanie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 8. Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Lot: LOT-0002
Title: 2. Matryca hemostatyczna
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Klej tkankowy wraz z aplikatorem
Internal identifier: 3.
Lot: LOT-0004
Title: 4. Klej tkankowy
Internal identifier: 4.
Lot: LOT-0005
Title: 5. Szczeliwo hydrożelowe
Internal identifier: 5.
Lot: LOT-0006
Title: 6. Środek hemostatyczny
Internal identifier: 6.
Lot: LOT-0007
Title: 7. Barwniki stosowane w zabiegu witrektomii
Internal identifier: 7.
Lot: LOT-0008
Title: 8. Wyroby medyczne stosowane w zabiegu witrektomii
Internal identifier: 8.
Lot: LOT-0009
Title: 9. Gąbki celulozowe
Internal identifier: 9.
Lot: LOT-0010
Title: 10. Produkty okulistyczne różne
Internal identifier: 10.