See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów
Description: Zagospodarowanie odpadów
Internal identifier: MZO/24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Description: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 w ilości 5000 mg
Internal identifier: MZO/24/01/2026
Quantity: 5 000 tonnes
Lot: LOT-0002
Internal identifier: MZO/24/02/2026
Lot: LOT-0003
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07 w ilości 6000 Mg.
Internal identifier: MZO/24/03/2026
Quantity: 6 000 tonnes
Lot: LOT-0004
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 05 99
Description: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 99 - Inne nie wymienione odpady. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania została określona na poziomie 4000 Mg.
Internal identifier: MZO/24/04/2026
Quantity: 4 000 tonnes
Lot: LOT-0005
Internal identifier: MZO/24/05/2026
Lot: LOT-0006
Internal identifier: MZO/24/06/2026
Lot: LOT-0007
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 odpad w workach
Description: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w ramach zadania została określona na poziomie 6000 Mg. Odpad w workach.
Internal identifier: MZO/24/07/2026
Lot: LOT-0008
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 odpad w workach wstępnie rozdrobniony
Description: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w ramach zadania została określona na poziomie 6000 Mg. Odpad w workach rozdrobniony wstępnie za pomocą rozdrabniacza.
Internal identifier: MZO/24/08/2026
Lot: LOT-0009
Internal identifier: MZO/24/09/2026
Lot: LOT-0010
Title: odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 05 03 - Kompost nie odpowiadający wymaganiom (nie nadający się do wykorzystania)
Description: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 03 - Kompost nie odpowiadający wymaganiom (nie nadający się do wykorzystania). Łączna ilość odpadów została określona na poziomie 5000 Mg.
Internal identifier: MZO/24/10/2026
Lot: LOT-0011
Internal identifier: MZO/24/11/2026