2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego dla SGGW
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do niniejszej SWZ – formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu.
Internal identifier: CI.250.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213300 Desktop computer, 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: W przypadku wystąpienia takiego zapotrzebowania i możliwości finansowych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji na rodzaj sprzętu określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu, w wysokości do 50% wartości zamówienia podstawowego po cenach jednostkowych podanych w ofercie Wykonawcy. Wykonawca w odniesieniu do tego samego sprzętu zobowiązany jest do zastosowania takich samych cen jednostkowych dla zamówienia podstawowego i zamówienia z prawa opcji.
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: CI.250.7.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy, 30213100 Komputery przenośne, 30231300 Monitory ekranowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: