660369-2026 - Competition
Lithuania – Architectural services for buildings – NUTRAUKTAS Gelgaudiškio dvaro sodybos svirno (u.k. KVR 25698) Parko g. 7, Gelgaudiškio sen., Šakių raj. sav., tvarkybos darbų projektinių pasiūlymų parengimo paslaugos (atviras tarptautinis pirkimas)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: NUTRAUKTAS Gelgaudiškio dvaro sodybos svirno (u.k. KVR 25698) Parko g. 7, Gelgaudiškio sen., Šakių raj. sav., tvarkybos darbų projektinių pasiūlymų parengimo paslaugos (atviras tarptautinis pirkimas)
Description: Paslaugų pirkimas. Gelgaudiškio dvaro sodybos svirno (u.k. KVR 25698) Parko g. 7, Gelgaudiškio sen., Šakių raj. sav., tvarkybos darbų projektinių pasiūlymų parengimo paslaugos (atviras tarptautinis pirkimas)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
Additional classification (cpv): 71351910 Geology services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0