2. Procedure
Procedure
Title: 2026-0212 Dynamisch aankoopsysteem (DAS) Levering Bomen, Planten, Heesters
Description: De doelstelling is om de inboet, nieuwe aanplant in bestaande situaties evenals de beplanting t.b.v. van ruimtelijke ontwikkelingsprojecten bij de in de groslijst aangesloten partijen uit te kunnen zetten middels een nadere uitvraag (ongeacht de hoeveelheid). Perceel 1: Bomen €100k per jaar Perceel 2: Planten €20k per jaar Perceel 3: Heesters €30k per jaar
Internal identifier: 2026-0212
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Om flexibel in te kunnen spelen op de beschikbaarheid in de markt en tegelijkertijd ruimte te bieden aan een brede groep leveranciers, kiest de gemeente voor het inrichten van een dynamisch aankoopsysteem (DAS). Binnen dit systeem kunnen leveranciers zich gedurende de looptijd aanmelden, waarna per concrete uitvraag een selectie kan worden gemaakt van leveranciers die op dat moment de gevraagde bomen, planten en heesters kunnen leveren. Hierdoor kan de gemeente per opdracht inspelen op beschikbaarheid, kwaliteit en prijs in de markt. Voor de selectie van de nadere opdrachten zal er gebruik worden gemaakt van groslijsten. Groslijsten zijn lijsten met geschikte, bewezen en gekwalificeerde leveranciers per werkveld. Meer informatie over de werking en toetreding van de groslijsten GWW voor de gemeente Leiden is opgenomen in Bijlage 6 - Selectiemethode Groslijsten GWW aanbestedingen 2026.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03451000 Plants
Additional classification (cpv): 03450000 Tree-nursery products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering Bomen
Description: Dit perceel omvat de levering van bomen voor de openbare ruimte, waaronder laanbomen, parkbomen, vruchtbomen en bijzondere boomvormen zoals leibomen. De nadruk ligt op hoogwaardige, plantklare bomen die voldoen aan het Handboek Bomen, inclusief eisen aan wortelgestel, stam, kroon, transport en genetische herkomst. Perceel 1: Bomen €100k per jaar
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 03452000 Trees
Lot: LOT-0002
Title: Levering Bos- en haagplantsoen, heesters, coniferen, rozen
Description: Dit perceel omvat de levering van bos- en haagplantsoen, heesters, coniferen en rozen. Het gaat om plantmateriaal voor groenvakken, hagen, bosplantsoenen en sierbeplanting, waarbij eisen worden gesteld aan onder meer sortering, beworteling, gezondheid, herkomst en plantkwaliteit. Heesters €30k per jaar
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 03451300 Shrubs
Lot: LOT-0003
Title: Levering Vaste-, moeras- en waterplanten
Description: Dit perceel omvat de levering van vaste planten, moerasplanten en waterplanten. Het betreft beplanting voor plantvakken, oevers en waterpartijen, met eisen aan beworteling, potkwaliteit, gezondheid, leveringsconditie en duurzaamheid van het gebruikte materiaal. Heesters €20k per jaar
Internal identifier: 3