660454-2026 - Competition
Romania – Miscellaneous food products – Alimentare – Diverse produse alimentare
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Alimentare – Diverse produse alimentare
Description: Acord cadru de furnizare privind achizitionarea de produse alimentare - Diverse produse alimentare, pe 2 loturi in conformitate cu solicitarile din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de minim 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata, va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns si drept urmare se va considera TARDIVA. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (www.e-licitatie.ro).
Internal identifier: 4283333_2026_PAAPD1638917
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Legume si fructe
Description: Acord cadru de furnizare privind achizitionarea de alimente - Diverse produse alimentare, inclusiv transportul, livrarea, pentru 24 luni, in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini, cantitatile solicitate pentru acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: CONSERVE
Internal identifier: 2