2. Procedure
Procedure
Title: Úklid Střední odborné školy Jarov
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb v nemovitostech zadavatele. Blíže k předmětu plnění je uvedeno v příloze č. 2 – Specifikace místa plnění a v příloze č. 3 – Výkaz výměr této zadávací dokumentace.
Internal identifier: Úklid Střední odborné školy Jarov
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001