See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi leśne w Nadleśnictwie Dretyń w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji oraz konserwacji dróg, przepustów i punktów czerpania wody, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dretyń w roku 2027
Internal identifier: S.270.23.2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211600 Tree seeding, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 77211500 Tree-maintenance services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77231200 Forest pest control services, 77211000 Services incidental to logging
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Bożanka i Dretyń
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu gospodarki leśnej będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w szczególności na terenie leśnictw Bożanka i Dretyń. Zamawiający dopuszcza zlecenie prac na terenie innych leśnictw
Internal identifier: Pakiet nr 1
Additional classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services, 77211600 Tree seeding, 77211500 Tree-maintenance services, 77210000 Logging services
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji. Wielkość prawa opcji zostanie uwzględniona w ogłoszeniu o zamówienia oraz w dokumentach zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Tursko, Węgorzyno i Plewiska
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu gospodarki leśnej będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w szczególności na terenie leśnictw Tursko, Węgorzyno i Plewiska. Zamawiający dopuszcza zlecenie prac na terenie innych leśnictw
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Kowalewice i Okunino
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu gospodarki leśnej będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w szczególności na terenie leśnictw Kowalewice i Okunino. Zamawiający dopuszcza zlecenie prac na terenie innych leśnictw
Internal identifier: Pakiet nr III
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4- Wykonywanie usług leśnych na terenie leśnictw Trzcinno i Wałdowo
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu gospodarki leśnej będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w szczególności na terenie leśnictw Trzcinno i Wałdowo. Zamawiający dopuszcza zlecenie prac na terenie innych leśnictw
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5- Wykonywanie usług leśnych z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Dretyń oraz na szkółce leśnej pod adresem Bożanka 15
Internal identifier: Pakiet nr 5
Additional classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry, 77211600 Tree seeding, 77211500 Tree-maintenance services, 77211300 Tree-clearing services
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6- Bieżąca konserwacja dróg leśnych, przepustów i punktów czerpania wody
Description: Przedmiotowe usługi z zakresu bieżącej konserwacji, napraw, remontów dróg leśnych, przepustów i punktów czerpania wody na terenie administracyjnym Nadleśnictwa Dretyń
Internal identifier: Pakiet nr 6
Additional classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry, 45233141 Road-maintenance works, 45233220 Surface work for roads, 45233142 Road-repair works