See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: ZP/96/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Paski do pomiaru glukozy
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Pasków do pomiaru glukozy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Leki cz. 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków cz. 1 zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Materiały opatrunkowe cz. 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Materiałów opatrunkowych cz. 1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Gaza hemostatyczna
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Gazy hemostatycznej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Zgłębniki gastrostomijne
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Zgłębników gastrostomijnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Szwy chirurgiczne
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa szwów chirurgicznych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - Materiały opatrunkowe cz. 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Materiałów opatrunkowych cz. 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - Ranibizumab – program lekowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Ranibizumab – program lekowy zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 - Triptorelinum
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Triptorelinum, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 - Ravolizumab – program lekowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Ravolizumab – program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 - Leki cz. 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków cz. 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 - Leki cz. 3
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Leków cz. 3, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 - Płyny infuzyjne
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Płynów infuzyjnych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14 - Przewód do cystoskopu
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Przewodu do cystoskopu, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 14
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/96/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 - Leki cz. 1
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6 - Szwy chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9 - Triptorelinum
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11 - Leki cz. 2
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12 - Leki cz. 3
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13 - Płyny infuzyjne
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14