2. Procedure
Procedure
Title: 24/310 Stavební úpravy kuchyně-Gymnázium, Dobruška–dodávka gastro-technologie
Description: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka a instalace vybavení gastro-technologie do stravovacího zařízení školy - Gymnázium Dobruška, vše v souladu s technickými parametry a specifikací danou v zadávacích podmínkách a poskytnutí souvisejících služeb (dále také jen „dodávka vybavení“ či „zboží“), včetně dohodnutých záručních podmínek. Součástí plnění je i doprava vybavení, jeho montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti, provedení všech provozních testů, revizí a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů včetně odborného proškolení budoucího uživatele.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39314000 Industrial kitchen equipment
Additional classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Stavební úpravy kuchyně