2. Procedure
Procedure
Title: Accountantsdiensten
Description: De opdracht van deze aanbesteding betreft het uitvoeren van: 1. accountantsdiensten voor Aanbestedende dienst voor de boekjaren 2027 tot en met 2030 bestaande uit in ieder geval de: a. pre-auditbespreking; b. interimcontrole; c. jaarrekeningcontrole (inclusief WNT) en d. normale adviesfunctie. 2. controlewerkzaamheden gericht op het jaarlijks afgeven van verklaringen bij de (instellings)subsidie van de Aanbestedende dienst ten behoeve van het Ministerie van VWS (VWS) en Zorgverzekeraars Nederland (ZN). 3. niet-frequente controlewerkzaamheden ten behoeve van projectverantwoordingen door de Aanbestedende dienst aan subsidieverstrekkers of penvoerders binnen een consortium en 4. werkzaamheden ten behoeve van overige controles en verklaringen 675.000 over vier jaar
Internal identifier: 1461
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Tweemaal verlenging van een jaar na eerste twee jaar.