2. Procedure
Procedure
Title: Egészségügyi szolgáltatások ellátása ELTE
Description: Megbízási szerződés, amelynek tárgya egészségügyi szolgáltatások ellátása az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói és közalkalmazottai számára az Eötvös Loránd Tudományegyetem részére, a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint, 2 (kettő) részajánlat-tételi körben: 1. rész: Egészségügyi szolgáltatások ellátása az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói számára 2. rész: Egészségügyi szolgáltatások ellátása az Eötvös Loránd Tudományegyetem közalkalmazottai számára Ajánlatkérő a részajánlattétel lehetőség nem korlátozza. Ajánlattevő döntési kompetenciája, hogy ajánlatát egyik, vagy másik részre vagy mindkettő részre benyújtsa.
Internal identifier: EKR001428852026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: A közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározottak szerint.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hallgatók
Description: Megbízási szerződés, amelynek tárgya egészségügyi szolgáltatások ellátása az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói számára az Eötvös Loránd Tudományegyetem részére, a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint. A feladat részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok (műszaki leírás és szerződés) tartalmazzák az alábbi főbb jellemzők szerint: 1. Ösztöndíjas hallgatóknak (a 4. hónapot követően, a háziorvosi jellegű feladatok vonatkozásában a Call Center tekintetében vételi jog opcióval), várható létszám a 2026-2027-es tanévre: 450 fő elsőéves (0-4. hónap teljeskörű ellátás) és 750 felsőbbéves (a háziorvosi jellegű ellátásban érintett összesen 1200 hallgató) A szolgáltatás időtartama és ideje: az év minden napján (a munkaszüneti napok kivételével) a helyben szokásos rendelési időn belül. A szolgáltatás helyszíne: A háziorvosi jellegű feladat ellátása két helyszínhez kötődően történik: a szolgálató ELTE Lágymányosi (1117 Budapest, Pázmány Péter stny. 1/a), illetve Trefort Kerti (1088 Budapest, Múzeum krt. 4/a.) Campusához kapcsolódóan Ajánlattevő által az ajánlatban megjelölt rendelőjében. A szolgáltatás tartalma: • minden elsőéves hallgató részére, a beiratkozást követő 4 hónap időtartamban (várhatóan szeptember-december, keresztfélévesek esetében február-június időszakra), valamint a szerződéskötést követő első évben azon felsőbbévesek számára, akik nem rendelkeznek TAJ kártyával: Napi 24 órában, angol nyelven elérhető telefonos szolgáltatás (Call Center) működtetése Háziorvosi jellegű szolgáltatás Szükség esetén tovább irányítás szakellátó rendszerbe • További, a jelen pont személyi körébe tartozó, és TAJ jogosultságot szerző hallgató esetében: Napi 24 órában, angol nyelven elérhető telefonos szolgáltatás (Call Center) működtetése (vételi jog opció) A call center szolgáltatás ebben a pontban vételi jog opcióval van ellátva, azaz Ajánlatkérő vételi jog opciót tart fenn azokra a hallgatókra, akik a TAJ jogosultságot megszerezték (őket tehet Ajánlatkérő az opció okán kiveheti a szolgáltatási körből). Háziorvosi jellegű szolgáltatás 2. Önköltséges hallgatók teljeskörű egészségügyi ellátása, teljes vagy részképzéses, önköltséges hallgatók, várható létszám a 2026-2027-es tanévre: 90 fő A szolgáltatás időtartama és ideje: az év minden napján (a munkaszüneti napok kivételével) a helyben szokásos rendelési időn belül, legalább 2 óra időtartamban. A szolgáltatás helyszíne: A háziorvosi jellegű feladat ellátása két helyszínhez kötődően történik: a szolgálató ELTE Lágymányosi (1117 Budapest, Pázmány Péter stny. 1/a), illetve Trefort Kerti (1088 Budapest, Múzeum krt. 4/a.) Campusához kapcsolódóan Ajánlattevő által az ajánlatban megjelölt rendelőjében. A szolgáltatás tartalma: Napi 24 órában, angol nyelven elérhető telefonos szolgáltatás (Call Center) működtetése Háziorvosi jellegű szolgáltatás Szükség esetén tovább irányítás szakellátó rendszerbe 3. Helyszíni orvosi tanácsadás kollégista hallgatók részére (vételi jog opcióval), magyar és nemzetközi kollégista hallgatók, a szolgáltatást várhatóan igénybe vevők száma: 500 fő A szolgáltatás időtartama és ideje: a kollégista hallgatók esetében évente 40 héten keresztül (oktatási szünetekben az ellátás szünetel), az érintett kollégium vezetőjével megállapított, mindhárom kollégiumban heti 1 napon, napi 1,5 óra, azaz összesen heti 4,5 óra (40 hét alatt 180 óra), időtartamban (16:00-20:00 közötti idő-intervallumban tetszőlegesen). A szolgáltatás tartalma: betegség diagnosztizálása/megállapítása, angol vagy magyar nyelvű egészségügyi tanácsadás, recept-felírás, gyógyszerjavaslatok. 4. TÓK hallgatói számára alkalmassági vizsgálatok keretében „Egészségügyi nyilatkozat és vizsgálati adatok” című nyomtatvány kitöltése, az ELTE Tanító- és Óvóképző Karának (TÓK) hallgatói, a szolgáltatást várhatóan igénybe vevők száma: 750 fő (ebből elsőéves kb. 370 fő, felsőbbéves és levelezős: 380 fő) A szolgáltatás időtartama és ideje: Az egyetemi szemeszterek első két hónapjában, előre egyeztetett időpontokban (az időpontfoglalás magyar és angol nyelven is legyen elérhető). A szolgáltatás tartalma: A 33/1998 NM rendelet 4. § (5) szerint a szakmai gyakorlat megkezdése előtt egy héttel kell kitölteni – alkalmassági vizsgálat keretében – az ,,Egészségügyi nyilatkozat és vizsgálati adatok'' című könyvet.
Internal identifier: EKR001428852026/1
Options:
Description of the options: Az alábbi szolgáltatási elemek igénybevételére Ajánlatkérő vételi jog opciót tart fenn a szerződés teljes időtartama alatt: • ösztöndíjas hallgatók ellátása kapcsán Call Center a 4. hónapot követően, a háziorvosi jellegű feladatok vonatkozásában A call center szolgáltatás ebben a pontban vételi jog opcióval van ellátva, azaz Ajánlatkérő vételi jog opciót tart fenn azokra a hallgatókra, akik a TAJ jogosultságot megszerezték (őket tehet Ajánlatkérő az opció okán kiveheti a szolgáltatási körből). • Helyszíni orvosi tanácsadás kollégista hallgatók részére
Lot: LOT-0002
Title: Foglalkoztatottak
Description: Megbízási szerződés, amelynek tárgya egészségügyi szolgáltatások ellátása az Eötvös Loránd Tudományegyetem közalkalmazottai számára az Eötvös Loránd Tudományegyetem részére, a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint. A feladat részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok (műszaki leírás és szerződés) tartalmazzák az alábbi főbb jellemzők szerint: 1. Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatások ellátása, valamint alkalmassági vizsgálatok végzése, az ELTE budapesti közalkalmazottai és a köznevelésben dolgozó munkatársai, a szolgáltatást várhatóan igénybe vevők száma: 2500 fő. A szolgáltatás időtartama és ideje: az év minden hetén, a július 21. és augusztus 20. közötti időtartamot kivéve; a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás heti 13 (tizenhárom) órában történik. A rendelésre a hét fix napjának fix időpontjában kerül sor, melyet Ajánlatkérő és Ajánlattevő kölcsönös egyetértésben alakít ki. A heti 13 (tizenhárom) órás rendelés csak egyben igényelhető, az nem osztható meg a 2 (kettő) rendelő között. A szolgáltatás eleme a Megbízott által működtetett és Ajánlatkérő egyetemi polgárai számára elérhető és magyar, illetve angol nyelven használható időpontfoglaló rendszer a vizsgálatokra jelentkezés zavartalan működése érdekében. A foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás keretében teljeskörű foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása (ide értve az adminisztrációt és a kartonvezetést is). A szolgáltatást a munkavédelemről szóló 1993. évi XCIII. törvény, valamint a vonatkozó végrehajtási rendeletek (különös tekintettel a munkára való alkalmassági vizsgálat kötelező elrendeléséről szóló 36/2024. (X.22.) KIM rendeletben, valamint a munkaköri, szakmai, illetve személyi higiénés alkalmasság orvosi vizsgálatáról és véleményezéséről szóló 33/1998. (VI.24.) NM rendeletben foglaltakra) és szakmai irányelvek figyelembevételével kell biztosítani vonatkozó rendelkezései alapján. Az alkalmassági vizsgálatok keretében tervezetten (de nem kizárólag) a műszaki leírásban ismertetett expozíciókra és azokhoz kapcsolódó vizsgálatokra kerülhet sor. 2. Helyszíni orvosi tanácsadás a munkavállalók számára (vételi jog opcióval), a szolgáltatást várhatóan igénybe vevők száma: félévente legfeljebb 120 fő A szolgáltatás időtartama és ideje: heti 2 (kettő) órában a foglalkozás-egészségügyi rendelést megelőzően, illetve azt követően. A szolgáltatás eleme a Megbízott által működtetett és Ajánlatkérő egyetemi polgárai számára elérhető és magyar, illetve angol nyelven használható időpontfoglaló rendszer a vizsgálatokra jelentkezés zavartalan működése érdekében. A szolgáltatás tartalma: betegség diagnosztizálása/megállapítása, egészségügyi tanácsadás, recept-felírás, gyógyszerjavaslatok, ha szükséges. 3. Munkatársi szűrővizsgálat és influenza elleni védőoltás és más általános védőoltás (minden szűrővizsgálatra és az influenza elleni és más általános védőoltásra vonatkozóan vételi jog opcióval), az ELTE budapesti közalkalmazottai, a szolgáltatást várhatóan igénybe vevők száma: 300 fő; influenza és más általános védőoltás évente összesen 500 fő A szolgáltatás időtartama és ideje: évente legfeljebb 4 alkalommal kampányszerűen, a szolgáltatóval egyeztetett időpontokban. A szolgáltatás tartalma annak terjedelmére tekintettel a műszaki leírásban részletesen ismertetésre kerül.
Internal identifier: EKR001428852026/2
Description of the options: Az alábbi szolgáltatási elemek igénybevételére Ajánlatkérő vételi jog opciót tart fenn a szerződés teljes időtartama alatt: Helyszíni orvosi tanácsadás munkavállalók számára (nettó HUF/ óra) (vételi jog opció) Szűrővizsgálatok 1-5. csomag (nettó HUF/vizsgálat) (vételi jog opció) Munkatársi szűrővizsgálat és influenza elleni védőoltás és más általános védőoltás (vételi jog opció) Az opció Ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent. A vételi jog opció igénybevétele a Szerződés módosítását nem igényli. A vételi jog opció lehívására a Szerződés szerinti mennyiség lehívásával azonosan, Egyedi Megrendelés keretében kerül sor az Ajánlatban és Szerződésben rögzített egységárakon. A vételi jog opcióval érintett szolgáltatások teljesítésére a Szerződés valamennyi feltétele irányadónak tekintendő.