660581-2026 - Competition
Greece – Cleaning services – Παροχή Υπηρεσιών Καθαριότητας, Φύλαξης και Τεχνικής Συντήρησης (Facility Management) στο κτήριο Α του Ο.Δ.Α.Π. επί της οδού Πειραιώς 260
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Παροχή Υπηρεσιών Καθαριότητας, Φύλαξης και Τεχνικής Συντήρησης (Facility Management) στο κτήριο Α του Ο.Δ.Α.Π. επί της οδού Πειραιώς 260
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ολοκληρωμένη παροχή υπηρεσιών διαχείρισης εγκαταστάσεων (Facility Management), ήτοι η παροχή υπηρεσιών καθαριότητας, φύλαξης και τεχνικής συντήρησης (Facility Management), στο βιομηχανικό κτηριακό συγκρότημα (Κτήριο Α) της οδού Πειραιώς 260, στο Δήμο Νίκαιας – Αγίου Ιωάννη Ρέντη, Π.Ε. Πειραιά, Περιφέρεια Αττικής, στο οποίο στεγάζονται τα εργαστήρια ακριβών αντιγράφων, η μοντελοθήκη / γλυπτοθήκη και αποθήκες του Ο.Δ.Α.Π.
Internal identifier: FACILITY MANAGEMENT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 79713000 Guard services, 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001