2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на детски и социални заведения на територията на Община Генерал Тошево по обособени позиции“
Description: Предметът на обществената поръчка включва доставка чрез покупка на хранителни продукти за нуждите на детски и социални заведения на територията на Община Генерал Тошево по обособени позиции. Настоящата обществена поръчка е разделена на 8 (осем) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Хляб и тестени изделия”; Обособена позиция № 2: „Мляко и млечни продукти”; Обособена позиция № 3: ”Месо и месни продукти”; Обособена позиция № 4: „Пакетирани хранителни продукти и варива“; Обособена позиция № 5: „Зеленчуци и плодове – пресни, замразени, консервирани”; Обособена позиция № 6: „Риба и рибни продукти”; Обособена позиция № 7: „Яйца”; Обособена позиция № 8: „Захар, захарни и други изделия”. Видът и количеството на всички хранителни продукти са посочени в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608405
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Формиране на цена Цените на хранителните продукти се формират на база информационния бюлетин на САПИ ЕООД за област Добрич, представян от участника на тримесечие – за обособени позиции с №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7 и 8, и всеки месец - за обособена позиция № 5. В образец „Предлагани ценови параметри”, участникът следва да оферира за доставката на всеки хранителен продукт - % (процент) отстъпка от осреднената цена на едро, без ДДС на САПИ ЕООД за област Добрич. Единичните цени на хранителните продукти се изчисляват на база осреднени цени на САПИ ЕООД за област Добрич, коригирани със съответния процент отстъпка, предложен от изпълнителя за съответния продукт (за всички обособени позиции). Предложената от участниците цена трябва да включва всички разходи за изпълнение на доставките, предмет на възлагане, в това число, но не само: режийни разходи, транспорт, персонал, разходи за разрешителни, удостоверения и/или лицензи, изисквани за изпълнение на такъв вид дейност (когато е приложимо), други разходи, които участват при формирането на цената на доставката, в това число всички нормативно определени разходи, съгласно данъчното, трудовото и социално-осигурителното законодателство, както и печалба. Формула за определяне на най-ниската цена Критерият за възлагане „най-ниската цена“ за настоящата процедура се определя на база най-високия средноаритметичен % отстъпка от осреднените цени на САПИ ЕООД, по следната формула: C = C n/C max х 100, където C – най-ниска цена. C n – средноаритметичният % отстъпка от цената на САПИ ЕООД на n-тия Участник за доставка на хранителни продукти за 24 (двадесет и четири) месеца. C max – най-високия средноаритметичен % отстъпка от цената на САПИ ЕООД, предложен от Участник за доставка на хранителни продукти за 24 (двадесет и четири) месеца. Максималният брой точки е 100 т.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Хляб и тестени изделия”
Description: Доставка чрез покупка на хляб и тестени изделия, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608417
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0002
Title: „Мляко и млечни продукти”
Description: Доставка чрез покупка на мляко и млечни продукти, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608434
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0003
Title: ”Месо и месни продукти”
Description: Доставка чрез покупка на месо и месни продукти, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608454
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0004
Title: „Пакетирани хранителни продукти и варива“
Description: Доставка чрез покупка на пакетирани хранителни продукти и варива, като: брашно, жито, макаронени изделия, подправки, олио, леща, елда, сух боб и др., подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608463
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0005
Title: „Зеленчуци и плодове – пресни, замразени, консервирани”
Description: Доставка чрез покупка на зеленчуци и плодове – пресни, замразени, консервирани, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608475
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0006
Title: „Риба и рибни продукти”
Description: Доставка чрез покупка на риба и рибни продукти, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608476
Main classification (cpv): 03311000 Fish
Lot: LOT-0007
Title: „Яйца”
Description: Доставка чрез покупка на яйца, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608480
Main classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0008
Title: „Захар, захарни и други изделия”
Description: Доставка чрез покупка на захар, захарни и други изделия като: локум, шоколадови вафли, обикновени, чаени бисквити, кроасани, мед и други продукти, подробно описани по вид и прогнозни количества в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 608483
Main classification (cpv): 15833000 Sugar products