660677-2026 - Competition
Estonia – Non-residential property services – Tehnohooldusteenuse tellimine A.H. Tammsaare pst 61 ja 70 Pärnu, Pärnu tn 79 Kilingi-Nõmme hoonetele (2027)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tehnohooldusteenuse tellimine A.H. Tammsaare pst 61 ja 70 Pärnu, Pärnu tn 79 Kilingi-Nõmme hoonetele (2027)
Description: Hanke eesmärgiks on hankida tehnohooldusteenust kolmele Pärnu maakonna siseturvalisuse objektile kuni 72 kuuks (Pärnu tn 79, Kilingi-Nõmme 66 kuuks), eeldusliku algusajaga 01.04.2027 (Pärnu tn 79 Kilingi-Nõmme eeldusliku algusajaga 01.10.2027) Hangitakse teenust EVS 807 kood 120, 156, 210, 220, 230, 240, 250, 270, 289 ja 2930 osas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315939-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70332000 Non-residential property services
5. Lot
Lot: LOT-0000