660678-2026 - Competition
Poland – Motor vehicle insurance services – Objęcie ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych wojewódzkich jednostek organizacyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Objęcie ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych wojewódzkich jednostek organizacyjnych
Description: Objęcie ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych wojewódzkich jednostek organizacyjnych. Zakres zamówienia obejmuje: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym „zielona karta”, 3) ubezpieczenie autocasco obejmujące ryzyko utraty, uszkodzenia lub zniszczenia ubezpieczonego pojazdu lub jego wyposażenia dodatkowego, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) kierowców i pasażerów, powstałych w związku z użytkowaniem pojazdów mechanicznych, 5) ubezpieczenie assistance, 6) ubezpieczenie szyb samochodowych.
Internal identifier: ZW-I.272.86.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
Additional classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66512000 Accident and health insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji
660678-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych – Objęcie ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych wojewódzkich jednostek organizacyjnych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZW-I.272.86.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej, 66512000 Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: