See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: HERNIEUWING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE Martine Van Camp VZW
Description: HERNIEUWING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE Martine Van Camp VZW
Internal identifier: PPP1IH-40/6077/2025/06027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aansprakelijkheid en rechtsbijstand van de instelling en haar personeel, de vrijwilligers en mindervaliden – lichamelijke ongevallen van de vrijwilligers, mindervaliden en bestuurders
Description: Aansprakelijkheid en rechtsbijstand van de instelling en haar personeel, de vrijwilligers en mindervaliden – lichamelijke ongevallen van de vrijwilligers, mindervaliden en bestuurders
Internal identifier: 2025/06027_1
Lot: LOT-0002
Title: Brand en huurdersaansprakelijkheid
Description: Brand en huurdersaansprakelijkheid
Internal identifier: 2025/06027_2
Lot: LOT-0003
Title: Omnium in opdrachten en voertuigverzekeringen
Description: Omnium in opdrachten en voertuigverzekeringen
Internal identifier: 2025/06027_3
Lot: LOT-0004
Title: BA bestuurders
Description: BA bestuurders
Internal identifier: 2025/06027_4