2. Procedure
Procedure
Title: 6 STU (sterilizacijos vienetų) dvipusis vakuuminis garo sterilizatorius, 2 kompl.
Description: 6 STU (sterilizacijos vienetų) dvipusis vakuuminis garo sterilizatorius, 2 kompl.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191100 Steriliser
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0