See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa narzędzi eksploatacyjnych (kompatybilnych) do urządzeń posiadanych przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.
Description: Zakup i dostawa narzędzi eksploatacyjnych (kompatybilnych) do urządzeń posiadanych przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.
Internal identifier: DZP/2-23/233/139/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Narzędzia do siatkownicy, dermatomu i piły firmy Aesculap [Narzędzia do siatkownicy (BA 720 R), dermatomu (GA 670) i piły GA674 oraz troakaru EJ449, EJ446 firmy AESCULAP]
Description: Część 1 Narzędzia do siatkownicy, dermatomu i piły firmy Aesculap [Narzędzia do siatkownicy (BA 720 R), dermatomu (GA 670) i piły GA674 oraz troakaru EJ449, EJ446 firmy AESCULAP]
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Narzędzia do piły STRYKER, Chirurgia szczękowo-twarzowa [Narzędzia do piły 6-400-037-000 firmy STRYKER]
Description: Część 2 Narzędzia do piły STRYKER, Chirurgia szczękowo-twarzowa [Narzędzia do piły 6-400-037-000 firmy STRYKER]
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 Narzędzia do wiertarki S8 CD – Ortopedia
Description: Część 3 Narzędzia do wiertarki S8 CD – Ortopedia
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 Narzędzia do wiertarki S8 STRYKER
Description: Część 4 Narzędzia do wiertarki S8 STRYKER
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 Sondy do przepływów Verio (KCH) Sondy do przepływów Verio (KCH) – przystosowane do autoklawu Medistim miraq MQCD2021 SN 3838 firmy DRG
Description: Część 5 Sondy do przepływów Verio (KCH) Sondy do przepływów Verio (KCH) – przystosowane do autoklawu Medistim miraq MQCD2021 SN 3838 firmy DRG
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 Osprzęt do dermatomu firmy IMS [Osprzęt do dermatonu 1983, siatkownicy 1986 firmy IMS]
Description: Część 6 Osprzęt do dermatomu firmy IMS [Osprzęt do dermatonu 1983, siatkownicy 1986 firmy IMS]
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 Narzędzia do wiertarki Midas Rex firmy Medtronic – Neurochirurgia [Narzędzia do wiertarki Midas REX EC 300 SN NTC 67085 – Medtronic]
Description: Część 7 Narzędzia do wiertarki Midas Rex firmy Medtronic – Neurochirurgia [Narzędzia do wiertarki Midas REX EC 300 SN NTC 67085 – Medtronic]
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej pompa AR 6485 ARTHREX [Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej pompa AR 6485 – Arthrex]
Description: Część 8 Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej pompa AR 6485 ARTHREX [Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej pompa AR 6485 – Arthrex]
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej - CONMED – LINVATEC [Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej: pompa BBD 61697, Shaver D 3000I SN 1022400783]
Description: Część 9 Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej - CONMED – LINVATEC [Oprzyrządowanie do kolumny artroskopowej: pompa BBD 61697, Shaver D 3000I SN 1022400783]
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 Narzędzia kompatybilne do kolumny laparoskopowej STORZ [Narzędzia kompatybilne do kolumny laparoskopowej Storz (Insuflator CO12001S, światłowód SN XS 774946, kaseta 2xT1.6AH250V)]
Description: Część 10 Narzędzia kompatybilne do kolumny laparoskopowej STORZ [Narzędzia kompatybilne do kolumny laparoskopowej Storz (Insuflator CO12001S, światłowód SN XS 774946, kaseta 2xT1.6AH250V)]
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 Dreny do insuflacji kompatybilne z insuflatorem PneumoClear FM300 firmy Stryker.
Description: Część 11 Dreny do insuflacji kompatybilne z insuflatorem PneumoClear FM300 firmy Stryker.
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 Elektrody kulkowe
Description: Część 12 Elektrody kulkowe
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 Asortyment do urządzenia do niedokrwienia Hein-Tourniquet-Urlich-Ortopedia
Description: Część 13 Asortyment do urządzenia do niedokrwienia Hein-Tourniquet-Urlich-Ortopedia
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 Asortyment do urządzenia do niedokrwienia VBM – Tourniquet , Ortopedia
Description: Część 14 Asortyment do urządzenia do niedokrwienia VBM – Tourniquet , Ortopedia
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 Narzędzia do Piezosurgery firmy MECTRON
Description: Część 15 Narzędzia do Piezosurgery firmy MECTRON
Internal identifier: Część 15