2. Procedure
Procedure
Title: Integraal Ontwerpteam Bibliotheek - Hoogeveen
Description: De gemeente Hoogeveen wenst een integraal ontwerpteam te selecteren voor de realisatie van het ontwerp, gedefinieerd als: “Het opstellen van een Voorontwerp, Definitief Ontwerp en Technisch Ontwerp (bestek) voor de herontwikkeling en uitbreiding van de Hoogstraatkerk in Hoogeveen met als doel huisvesting te bieden aan een centrale vestiging van de Bibliotheek en aanverwante functies.” Nader te bepalen
Internal identifier: Z.655736
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: De opdracht
Description: Zie aanbestedingsleidraad Nader te bepalen
Internal identifier: 1