2. Procedure
Procedure
Title: Bemanningspool - Receptionstjänster
Description: Riksrevisionen bjuder in leverantörer till att lämna in anbud avseende en bemanningspool med receptionstjänster.
Internal identifier: 2026/0606
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79992000 Reception services
5. Lot
Lot: LOT-0000
660845-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Receptionstjänster – Bemanningspool - Receptionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/0606
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79992000 Receptionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000