660899-2026 - Competition
Poland – Hospital facilities construction work – Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM)
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „buduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM) Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach”, obejmujących budowę i wyposażenie obiektu wraz z niezbędną infrastrukturą, instalacjami i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową.
Internal identifier: IZP.2411.143.2026.MK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45300000 Building installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45310000 Electrical installation work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „buduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM) Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach”, obejmujących budowę i wyposażenie obiektu wraz z niezbędną infrastrukturą, instalacjami i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową. Pozostałe informacje analogiczne jak w części 2.1 ogłoszenia.