Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants, 33141410 Wire-cutter and bistoury
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Jeleniogórski (PL515)
Country: Poland
General information
660920-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – Dostawa wyrobów medycznych specjalistycznych -implantów ortopedycznych i ostrzy do napędu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych specjalistycznych -implantów ortopedycznych i ostrzy do napędu
Opis: Zamówienie obejmuje: dostawę wyrobów medycznych wyrobów medycznych specjalistycznych -implantów ortopedycznych i ostrzy do napędu z podziałem na 5 Pakietów
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne, 33141410 Przecinaki i noże chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Implanty do leczenia złamań w obrębie krętarza
Opis: 5 pozycji asortymentowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Implanty do leczenia złamań i stabilizacji miednicy
Opis: 4 pozycje asortymentowe
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Implanty do leczenia złamań w obrębie stopy i stawu skokowego
Opis: 7 pozycji asortymentowych
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Płyty stalowe do zaopatrzenia złamań w obrębie kończyny dolnej
Opis: 17 pozycji asortymentowych
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Ostrza piły do napędu ortopedycznego
Opis: 2 pozycje asortymentowe