660921-2026 - Competition
Hungary – Vascular prostheses – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 1. rész: Biológiai foltok Keretmennyiség összesen: 222 db 2. rész: Érsebészeti stentek Keretmennyiség összesen: 90 db 3. rész: PTE gyűrűs és strech érprotézisek Keretmennyiség összesen: 94 db 4. rész: Érzáró eszköz Keretmennyiség összesen: 100 db 5. rész: Érkezelő eszközök Keretmennyiség összesen: 6 db 6. rész: Egyenes érprotézisek Keretmennyiség összesen: 13 db 7. rész: Bifurkációs érprotézisek Keretmennyiség összesen: 6 db 8. rész: Egylumenű embolektómiás katéterek Keretmennyiség összesen: 464 db 9. rész: Ezüsttel bevont érprotézisek Keretmennyiség összesen: 9 db 10. rész: Érsebészeti katéterek Keretmennyiség összesen: 240 db 11. rész: Bifemoral érprotézisek Keretmennyiség összesen: 2 db
Internal identifier: EKR001449422026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: A közbeszerzési dokumentáció korlátozás nélkül, teljes körűen, közvetlenül és díjmentesen elérhető a következő címen: https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001449422026 . AK figyelemmel a Kbt. 81. § (4)-(5) bekezdéseire, az ajánlatok bírálatát - ideértve annak aránytalanul alacsony ár vizsgálatára vonatkozó részét is - az ajánlatok értékelését követően végzi el.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Biológiai foltok
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 1. rész: Biológiai foltok Keretmennyiség összesen: 222 db - Biológiai folt 1x6cm: 110 db/12 hó - Biológiai folt 0,8x8cm: 60 db/12 hó - Biológiai folt 1x10cm: 50 db/12 hó - Biológiai folt 10x16cm: 2 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/1
Options:
Description of the options: Ajánlatkérő jogosult a keretmennyiségtől a Keretmegállapodás hatálya alatt legfeljebb 100 %-kal több mennyiség igénybevételére (opcionális rész), figyelemmel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére. Vevő a Keretmegállapodás hatálybalépésétől jogosult egy vagy több részletben a Keretmegállapodásban foglalt opciót egyoldalú nyilatkozatával lehívni. Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy a jelen pontban meghatározott opciót ne vagy ne teljes egészében hívja le. Az opcionális keretmennyiség lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, így a le nem hívott opcionális keretmennyiség kárként nem érvényesíthető. Az opció lehívása a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerinti szerződésmódosulásnak minősül.
Lot: LOT-0002
Title: Érsebészeti stentek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 2. rész: Érsebészeti stentek Keretmennyiség összesen: 90 db - Ballonos perifériás stent: 20 db/12 hó - 0,035" Nitinol öntáguló stent: 20 db/12 hó; Elérhető shaft hosszúságok: 70 és 135 cm között legalább 2 féle hosszúságban. - 0,035" Nitinol öntáguló stent: 20 db/12 hó; Elérhető shafthossz: 80-110 cm (közte legalább 1 féle méret legyen) és 110-140 cm (közte legalább 1 féle méret legyen). - Perifériás OTW ballonkatéter 0,035": 30 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/2
Lot: LOT-0003
Title: PTE gyűrűs és strech érprotézisek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 3. rész: PTE gyűrűs és strech érprotézisek Keretmennyiség összesen: 94 db - PTFE, stretch gyűrűs érprotézis 6mmx60cm: 20 db/12 hó - PTFE, stretch gyűrűs érprotézis 7mmx60cm: 40 db/12 hó - PTFE, stretch gyűrűs érprotézis 8mmx40cm: 5 db/12 hó - PTFE gyűrűs érprotézis 6mmx70cm: 10 db/12 hó - PTFE gyűrűs érprotézis átmérő 8 mm; hossz 40 cm: 5 db/12 hó - PTFE, stretch érprotézis 18 mm x 40 cm: 2 db/12 hó - PTFE, stretch érprotézis 20 mmX40 cm: 2 db/12 hó - PTFE, stretch érprotézis 22 mm x 40 cm: 2 db/12 hó - Bifurkációs, PTFE, stretch érprotézis 14 mm x 7 mm x 50 cm: 5 db/12 hó - Bifurkációs, PTFE, stretch érprotézis 16 mm x 8 mm x 50 cm: 3 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/3
Lot: LOT-0004
Title: Érzáró eszköz
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 4. rész: Érzáró eszköz Keretmennyiség összesen: 100 db/12hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/4
Lot: LOT-0005
Title: Érkezelő eszközök
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 5. rész: Érkezelő eszközök Keretmennyiség összesen: 6 db - F3 carotid Shunt (nyaki shönt) 31cm: 4 db/12 hó - Valvulotome 1,5mm hydrophil bevonat vénabillenytyű roncsoló 98/110cm: 2 db/12hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/5
Lot: LOT-0006
Title: Egyenes érprotézisek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 6. rész: Egyenes érprotézisek Keretmennyiség összesen: 13 db - Egyenes érprotézis átmérő: 6mm, hossz: 40-60cm: 5 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 7mm, hossz: 30-50cm: 2 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 7mm, hossz: 60-70cm: 1 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 8mm, hossz: 50-70 cm: 1 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 18mm, hossz: 25-50 cm: 1 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 20mm, hossz: 25-50 cm: 1 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 22mm, hossz: 25-50 cm: 1 db/12 hó - Egyenes érprotézis átmérő: 24mm, hossz: 25-50 cm: 1 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében 2 terméknél konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/6
Lot: LOT-0007
Title: Bifurkációs érprotézisek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 7. rész: Bifurkációs érprotézisek Keretmennyiség összesen: 6 db - Bifurkációs érprotézis átmérő:12x6 mm, hossz: 40-50cm: 1 db/12 hó - Bifurkációs érprotézis átmérő:14x7 mm, hossz: 40-50cm: 2 db/12 hó - Bifurkációs érprotézis átmérő:16x8 mm, hossz: 40-50cm: 2 db/12 hó - Bifurkációs érprotézis átmérő:20x10 mm, hossz: 40-50cm: 1 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében 1 terméknél konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/7
Lot: LOT-0008
Title: Egylumenű embolektómiás katéterek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 8. rész: Egylumenű embolektómiás katéterek Keretmennyiség összesen: 464 db Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 2F: 75 db/12 hó Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 3F: 137 db/12 hó Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 4F: 148 db/12 hó Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 5F: 100 db/12 hó Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 6F: 2 db/12 hó Egylumenű embolektómiás ballonkatéter 7F: 2 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/8
Lot: LOT-0009
Title: Ezüsttel bevont érprotézisek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 9. rész: Ezüsttel bevont érprotézisek Keretmennyiség összesen: 9 db - Ezüsttel bevont érprotézis Hossz: 40 cm. Átmérő: 6 mm: 1 db/12 hó - Ezüsttel bevont érprotézis Hossz: 60-70 cm. Átmérő: 6 mm: 1 db/12 hó - Ezüsttel bevont érprotézis Hossz: 60-70cm. Átmérő: 7 mm: 2 db/12 hó - Ezüsttel bevont érprotézis Hossz: 60-70 cm. Átmérő: 8 mm: 1 db/12 hó - Ezüsttel bevont érprotézis Átmérő 14mm*7mm*40-50cm: 2 db/12 hó - Ezüsttel bevont érprotézis Átmérő 16mm*8mm*40-50cm: 2 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében 3 terméknél konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/9
Lot: LOT-0010
Title: Érsebészeti katéterek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 10. rész: Érsebészeti katéterek Keretmennyiség összesen: 240 db Katéter 5F 100cm, 0.038” vezető drót kompatibilis 60 db/12 hó Katéter 5F 65cm, 0.038” vezető drót kompatibilis 60 db/12 hó Katéter 5F 65cm, 0.035” vezető drót kompatibilis 60 db/12 hó Katéter 5F 110cm 0.035” vezető drót kompatibilis 60 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Jelen rész esetében konszignációs raktár üzemeltetése szükséges a felhasználó szervezeti egységeknél. A tételenkénti konszignációs mennyiségeket a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás valamint az ártáblázat részletesen tartalmazza. A konszignációs raktár helyszíneit a közbeszerzési dokumentum részét képező keretmegállapodás tervezet 2. sz. melléklete részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor / konszignációs raktárba történő elhelyezésekor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/10
Lot: LOT-0011
Title: Bifemoral érprotézisek
Description: DEK-1676 DE KK részére érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok beszerzése konszignációs készlettel 11 részben 12 hónapra 11. rész: Bifemoral érprotézisek Keretmennyiség összesen: 2 db - Bifemoral érprotézis Átmérő: 5-8mm hosszúság 20-80cm: 1 db/12 hó - Bifemoral érprotézis Átmérő:5- 8mm hosszúság 20-100cm: 1 db/12 hó Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek követelményeit a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Ajánlattevőnek gyári új állapotú, steril, korábban használatban nem lévő terméket kell megajánlania. Ajánlattevő kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az általa szállított áruk steril termékek és a leszállításkor még legalább 24 (huszonnégy) hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Jótállás: sterilitási időtartamra. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. A beszerzés magában foglalja a szállítást is. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Internal identifier: EKR001449422026/11